Обговорення Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року в м. Сєвєродонецьк

14690937 1375320039163441 1114300540119831424 n 17 жовтня 2016 року в Луганській облдержадміністрації обговорили документ Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року. При обговореннях корисними були виступи та зауваження від активних представників міста Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк.


Захід не був бататочисельним за кількістю учасників, але був дуже конструктивним.
Щодо зауважень учасників обгворень з м. Лисичанськ, вирішили внести зауваження стосовно розгляду пріоритних напрямків розвитку будівельної галузі в області. Включити м. Лисичанськ щодо створення та підтримки реєстрів відновлення пошкодженого за АТО майна. 
Щодо зауважень учасників обговорень з м. Сєвєродонецьк, заступник губернатора пояснив деякі речі, що стосуються питань енергозабезпечення та енергопостачання в області. Зауважив не плутати з питаннями енергозбереження та розвитку інноваційних технологій в цій сфері.
Щодо зауважень учасників обгворень з м. Рубіжне, зазначили на прикаді ситуацій з громадою та владою міста та щодо її активності, темпів впровадження можливих проектів розвитку міста, зазначити актуальним та підтримати напрямок Стратегії розвитку області щодо соціальної єдності, примирення та вирішення конфліктів в громадах. 
За підсумками виступу начальника департаменту екології, вирішили скоригувати розділ по сталому розвиту та водозабезпеченню, враховуючі напрацювання спеціальної робочої групи по питанням Сіверського Дінця.
Чергове публічне обговорення відбудеться 25.10.2016 в залі засідань готелю “МИР” м. Сєвєродонецьк за ініціативою громадських об’єднань жінок.
Слід зазначити, що до 28 жовтня буде завершено процес проведення публічних обговорень Стратегії, у тому числі й з міжнародними організаціями, громадскістю та владою різного рівня та підготовлено фінальний документ, який буде представлено на Обласному соціально-економічному форумі 28 жовтня 2016 року.
Контактна особа з організаційних питань від облдержадміністрації Севостьянова Ольга Леонідівна: 095-295-14-35.

Луганський обласний Ресурсний центр Розвитку громад