Процес стратегічного планування в Луганській області

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту оновленої Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року

З метою забезпеченнявивчення та врахування думки громадськості, відповідно до вимог пункту 20 Порядку проведення консультацій з громадскістюьз питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 Комітетом з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року з 04.10.2016 до 27.10.2016 проводились публічні громадські обговорення та електронні консультації з громадськістю проекту оновленої Стратегії.

Повний текст Звіту за результатами публічного громадського обговорення проекту оновленої Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року додаємо для ознайомлення.

Детальніше...

Матеріали засідань робочої групи за напрямком "Соціальна сфера і культура" з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 р.

Цей розділ включає в себе матеріали робочої групи за напрямком "Соціальна сфера і культура" з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року.

Детальніше...

Матеріали робочої групи за напрямком "Інфраструктура і система життєзабезпечення" з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області до 2020 року

Цей розділ включає в себе матеріали робочої групи за напрямком "Інфраструктура і система життєзабезпечення" з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року.

Детальніше...

Матеріали робочої групи за напрямком "Економіка і екологія" з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області до 2020 року

Цей розділ включає в себе матеріали робочої групи за напрямком "Економіка і екологія" з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року. 

Детальніше...

Більше статей...

  1. Розпорядження ЛОВЦА