Перше засідання Робочої групи за напрямком «Децентралізація та демократичне врядування» з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області

1 3

15.07.16 перше засідання Робочої групи за напрямком «Децентралізація та демократичне врядування» з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області розпочав її секретар Лазніков Вадим Миколайович, начальник управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації.
Він привітав усіх присутніх та нагадав, що зараз проходить робота щодо розроблення нової Стратегії регіонального розвитку Луганської області до 2020 року. Вже розроблено бачення, основна мета Стратегії, проведено дослідження експертних думок та зараз вирішено працювати вже більш детально у складі відповідних робочих груп, а саме підготувати пропозиції щодо відображення в Стратегії питань пов’язаних з децентралізацією та об’єднанню територіальних громад.

Оскільки, у сучасних реаліях, відображення зазначених питань у Стратегії має переважне значення, оскільки впливає на всі інші сфери діяльності, які будуть реалізовані у Стратегії.
Головним питанням засідання робочої групи стало визначення Координатора робочої групи. Після обговорення кандидатур, за результатами одностайного голосування членів робочої групи, було прийнято рішення обрати Координатором робочої групи з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області до 2020 року за напрямком «Децентралізація та демократичне врядування» - Агібалова Ігоря Володимировича, керівника Офісу реформ Луганської області.

Новообраний Координатор подякував членам робочої групи за довіру та наголосив, що основним завданням робочої групи є визначення ключових проблемних питань області та надання рекомендацій для розроблення Стратегії регіонального розвитку Луганської області до 2020 року.

Під час обговорення наявних проблемних питань у зазначеній сфері, члени робочої групи вирішили, що буде доцільним звернутись з офіційним запитом до голів райдержадмінстрацій для надання інформації з актуальних питань, які на даний час виявлені у ході проведення децентралізації. Також було вирішено передати усі існуючі напрацювання Олені Козлюк, експерту ПРООН з питань стратегічного планування. В ході робочої дискусії, членами робочої групи було запропоновано обрати відповідальну особу, яка буде приймати участь у засіданнях робочих груп з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області до 2020 року за іншими напрямками. На думку учасників робочої групи, участь їх представника на робочих групах з інших напрямків буде мати важливе значення, оскільки допоможе більш детально та якісно розглянути усі питання та рекомендації, які будуть надаватися до Стратегії в розрізі процесу децентралізації, який повинен закінчитись до кінця 2017 року. На засідання робочої групи з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області за напрямком «Соціальна сфера і культура», за результатами одностайного голосування, було обрано – Ігоря Володимировича Агібалова.

Наступне засідання робочої групи з напрямку «Децентралізація та демократичне врядування» було вирішено скликати не пізніше 22 липня 2016 року, про дату, час та місце проведення засідання буде повідомлено додатково.

Протокол засідання робочої групи з актуалізації Стратегії регіонального розвитку Луганської області за напрямком «Децентралізація та демократичне врядування» буде доступний на сайті strategy2020.lg.ua.

Ваші пропозиції та питання щодо отримання будь-якої іншої інформації, розкладу заходів з питань процесу стратегічного планування в Луганській області можете звертатись за адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Луганський обласний Ресурсний Центр Розвитку Громад