Останні новини

Засідання Робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області 2020 з питань безпеки та відбудови миру

12.12.2016 в облдержадміністрації відбулася зустріч експертів ПРООН з представниками: поліції, прокуратури, судової адміністрації, вторинної правової допомоги, служби безпеки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласного антикорупційного комітету відбулась. Обговорювали конкретні речі - обговорення Концепції запровадження міжвідомчого відеоконференцзв’язку; спільне бачення необхідного оснащення. 

Детальніше...

Оголошення щодо засідання Комітету з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року з питання розробки проекту Плану заходів щодо реалізації Стратегії на 2017-2018 роки

Bezyimyannyiy

15 грудня 2016 року об 11.00 в приміщенні облдержадміністрації (м.Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59, четвертий поверх, зал засідань) відбудеться засідання Комітету з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року з питання розробки проекту Плану заходів щодо реалізації Стратегії на 2017-2018 роки за участю зовнішніх експертів.

Початок реєстрації о 10.30.

 

На Луганському регіональному форумі «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада» презентували Стратегію розвитку Луганської області до 2020 року

28 жовтня, у Сєвєродонецькому льодовому палаці під патронатом облдержадміністрації відбувся Луганський регіональний форум «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада».

Під час форуму було презентовано Агенцію регіонального розвитку та Стратегію розвитку Луганської області до 2020 року.

Детальніше...

Обговорення Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року в м. Сєвєродонецьк

14690937 1375320039163441 1114300540119831424 n 17 жовтня 2016 року в Луганській облдержадміністрації обговорили документ Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року. При обговореннях корисними були виступи та зауваження від активних представників міста Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк.

Детальніше...

В Сватово обсуждали стратегию развития Луганской области

Как будет развиваться  область в ближайшие пять лет  — обсудили в . Стратегия развития региона до две тысячи двадцатого года – это документ, который находится в стадии разработки. Свои предложения в план развития могут внести и чиновники, и местные жители.

В Сватовском районе сельскохозяйственный и аграрный сектор являются базовыми. Поэтому большинство предложений касались создания кооперативов,  логистических центров для хранения сельхозпродукции, строительства предприятий для переработки молока.

На обсуждении стратегии развития области были и представители соседних районов. Все предложения, которые были озвучены, будут включены в финальный документ.

Предварительные обсуждения документа уже прошли в Беловодском и Старобельском районах при участии соседних территорий. После формирования финального плана развития – очередь за его практической реализацией.

Очередное обсуждение стратегии развития Луганщины до две тысячи двадцатого года пройдёт в Северодонецьке семнадцатого октября, а окончательный  документ представят во время областного социально-экономического форума.

Подробнее об этом смотрите в видеосюжете