Засідання Комітету з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року від 12 липня 2016 року

12 липня 2016 року відбулось чергове засідання Комітету з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року.  

На засіданні було представлено інформацію щодо поточного стану роботи з оновлення Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року, а також обговорено організацію подальшого процесу у форматі засідань робочих підгруп за напрямами:

      Інфраструктура і система життєзабезпечення;

      Економіка і екологія;

      Соціальна сфера і культура;

       Децентралізація та демократичне врядування;

       Громадська безпека і відбудова миру.

По завершенню засідання було домовлено, що в найближчі два тижні кожна підгрупа має обрати свого координатора, зібрати всі наявні аналітичні звіти та матеріали щодо оцінки різних аспектів соціально-економічного та екологічного становища регіону та визначити, які додаткові заходи необхідно провести для конкретизації проблемних питань.

З метою створення єдиного інформаційного простору для прийняття рішень щодо визначення цілей та завдань розвитку Луганської області до 2020 року, всі аналітичні звіти та матеріали, а також нові регіональні програми, які були вже підготовлені спеціалістами Луганської ОДА, будуть розміщені на спеціально створеному інформаційному ресурсіhttp://strategy2020.lg.ua.

Засідання Комітету відбулось за підтримки проекту ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансується урядом Японії.

З матеріалами можна ознайомитись нижче: