Проекти МТП, зареєстровані в Україні

Згідно з Указом Президента України «Про міжнародну технічну допомогу» (5 червня 1999 року) й Постановою N 153 Кабінету  Міністрів України «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» (15 лютого 2002 року), міжнародна технічна допомога – це ресурси, які відповідно до міжнародних договорів України надаються донорами (державами, урядами іноземних держав, а також організаціями, установами, фондами, уповноваженими урядами іноземних держав, міжнародними організаціями, що надають міжнародну технічну допомогу Україні) на безоплатній основі Україні для здійснення програм, проектів міжнародної технічної допомоги з метою проведення реформ та реалізації програм соціально-економічного розвитку України.

 

Инфографика: Минэкономразвития 

 

   Також для усіх зацікавлених осіб, надається Перелік діючих проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізується в Україні та пройшли державну реєстрацію (перереєстрацію) у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України станом на 01 липня 2016 року.

 

 

Особливу увагу слід приділити проектам МТД, які реалізуються у Луганській області. Серед таких проектів можна зазначити наступні:

 

Назва проекту:                              Енергоефективність у громадах

Термін виконання:                        2013 – 2017 роки

Донор:                                           GIZ

Мета проекту:                               Громади стануть рушійною силою у впровадженні заходів з підвищення енергоефективності.

Контакти:                                      Контактна особа: Крістіана Хагенедер, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.

 

Назва проекту:                              Підтримка реформи децентралізації в Україні

Термін виконання:                        2015 – 2020 роки

Донор:                                           GIZ

Мета проекту:                               Державні інституції на національному, регіональному та місцевому рівнях більш ефективно виконують свої завдання, пов’язані з процесом децентралізації. Комунальні послуги, за участі громадянського суспільства, стали краще відповідати потребам громадян.

Контакти:                                      Контактна особа: Марійке Ешенбах, marijke.eschenbach​@giz.de

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.

 

Назва проекту:                              Реформа управління на сході України

Термін виконання:                        2010 – 2016 роки

Донор:                                           GIZ

Мета проекту:                               Органи місцевого самоврядування та державні інституції застосовують вдосконалені інструменти та процедури для більш ефективного та стабільного надання муніципальних послуг.

Контакти:                                      Контактна особа: Ніколас Хемпель, nicolas.hempel​@giz.de

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.

 

 

Назва проекту:                              Місцевий Розвиток, Орієнтований на Громаду, Фаза-ІI (МРГ-ІI)

Термін виконання:                        Фаза – II 06.06.2011 - 30.06.2015

Донор:                                           ПРООН

Мета проекту:                              Загальна мета Проекту МРГ-ІІ полягає у створенні сприятливого середовища для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток громад на всій території України.

Контакти:                                      вул. Еспладна, 20, офіси 704-708, м. Київ, 01601, тел.: +38 (044) 253 59 75, факс: +38 (044) 253 59 73

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.

 

 

Назва проекту:                              Економічне і соціальне відновлення Донбасу

Термін виконання:                        2015-2016

Донор:                                           ПРООН

Мета проекту:                              Підтримати економічне відновлення на місцевому рівні та покращити умови життя шляхом створення можливостей щодо зайнятості та отримання доходу, а також посилити здатність постраждалого населення Донецької та Луганської областей до працевлаштування і його життєстійкість.

Контакти:                                     Контактна особа: Осовець Олександр, спеціаліст з питань працевлаштування та розвитку підприємства, тел.: +380 44 253 40 13, факс: +380 44 2532607

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.

 

 

Назва проекту:                              Підтримка децентралізації в Україні

Термін виконання:                        2007-2017

Донор:                                           Швейцарська Конфедерація через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat)

Мета проекту:                                Мета III фази проекту: Якість і доступність окремих публічних послуг покращуються за участі місцевих громад та влади, які є інституційно міцними, здатними спільними зусиллями сприяти процесу реформування системи місцевого самоврядування на національному рівні. Упровадження сталих моделей децентралізованого надання послуг: розвиток механізмів децентралізованого надання послуг на рівні малих міст і сіл цільових регіонів, їх інтеграція у процеси національних реформ у сфері децентралізації з метою подальшого поширення на інші регіони. Сприяння процесу впровадження реформ щодо децентралізації та місцевого самоврядування в Україні: надання дорадчої підтримки з питань децентралізації і реформування місцевого самоврядування ключовим національним інституціям та асоціаціям органів місцевого самоврядування, що грунтується на накопиченому в ході реалізації проекту досвіді з надання послуг на місцевому рівні, співпраці між різними рівнями влади й залученні громад у процес реформ.

Контакти:                                        вул. Бориса Грінченка 2, офіс 2, 01001, Київ, тел (+38044) 270 55 21, 270 55 27,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.

 

Назва проекту:                              Об’єднаймося заради реформ/UNITER

Термін виконання:                        2008-2016

Донор:                                           USAID

Мета проекту:                                Cприяти розширенню підтримки та участі громадян у конкретній діяльності громадянського суспільства. Для цього, проект: 1) на широкій суспільній основі проводить ефективні заходи з моніторингу, захисту прав та інтересів громадян; 2) сприяє розширенню суспільної бази організацій громадянського суспільства (ОГС); 4) допомагає ОГС налагодити ширшу співпрацю зі ЗМІ та використання сучасних інформаційних та комунікаційних технологій; 5) здійснює розробку маршрутної карти до забезпечення стабільної діяльності ОГС. Проект UNITER пропагує та підтримує діяльність низки широких громадських коаліцій, які охоплюють значну кількість територіальних громад та регіонів, а також сприяє налагодженню контактів між місцевими та загальнонаціональними ОГС, аби розширити участь громадян у вирішенні питань, що становлять суспільний інтерес. До складу таких коаліцій входять ОГС, ЗМІ, підприємницькі та інші об'єднання, інші організації та активісти, які працюють для досягнення спільної мети. Громадські кампанії, що провадяться за підтримки партнерів коаліцій UNITER, представляють інтереси громадян у таких сферах, як європейська інтеграція України, боротьба з корупцією, проведення виборів, громадянська відповідальність та задіяність громадян у житті суспільства, залучення молоді до громадської діяльності, захист прав людини та забезпечення інклюзивності. Окрім того, програма UNITER підтримує діяльність організацій, орієнтованих на боротьбу з корупцією та здійснення конституційної реформи, а також діяльність коаліцій і проведення кампаній, які сприяють розширенню суспільної бази ОГС, мобілізації суспільної підтримки та налагодженню ефективного діалогу між громадянами, громадянським суспільством, владою, приватним бізнесом та іншими ключовими учасниками процесу реформ.

Контакти:                                     вул. Малопідвальна 10, офіс 2, 1 поверх, Київ, 01001,  тел.: +38 (044) 495-5383, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більш детальна інформація про проект, знаходиться за цим посиланням.