Подолання бар'єрів на шляху розвитку бізнесу на Донбасі: огляд ситуації та ключові рекомендації

Пропонуємо ознайомитись з Публікацією «Подолання бар’єрів на шляху розвитку бізнесу на Донбасі: огляд ситуації та ключові рекомендації» висвітлює соціально-економічну ситуацію у Донецькій та Луганській областях станом на квітень 2016 року.

Для розвитку бізнесу у східних областях України необхідно враховувати експертну думку щодо поточних економічних тенденцій, існуючих проблем та перешкод на шляху розвитку бізнесу, напрямів його подальшого розвитку, ключових рекомендацій щодо усунення існуючих бар’єрів тощо. Публікація базується на результатах дослідження, проведеного в рамках проекту «Економiчне та соцiальне вiдновлення Донбасу», що реалiзується Програмою розвитку ООН в Українi за фiнансової пiдтримки Уряду Японiї. Виконавцем дослідження є компанія «Міжнародна Маркетингова Група України».

Публікація стане у нагоді урядовцям, фахівцям центральних, обласних та місцевих органів виконавчої влади, науковцям, представникам громадських організацій, усім, кого цікавлять питання економічного розвитку Донбасу.

500;"frameborder="1"/>